دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

بخار

شستن پیراهن مردانه | خشکشویی آنلاین بخار

در این مطلب با هم بررسی میکنیم که بهترین راه شستن پیراهن مردانه چیست؟

شستن پیراهن مردانه | خشکشویی آنلاین بخار

پیراهن مردانه جزء آن دسته لباس هایی است، که زیاد استفاده می شود . به همین دلیل شستشو و خشکشویی پیراهن مردانه یکی از اصول اولیه شیک پوشی است.

پس برای آقایان ضروری است که اصول شست و شوی پیراهن را فرا بگیرند.
در بسیاری از موارد، لباس سفید به رنگ کِرِم یا طوسی کم رنگ تغییررنگ می دهد.
 
آیا می دانید دلیل این مسیٔله چیست؟ بسیاری از افرادی که لباس ها را در ماشین لباسشویی قرار می دهند، به این موضوع توجه نمی کنند که شاید یکی از لباس ها کثیف تر از بقیه لباسهای سفید باشد. ممکن است کثیفی و چرکی یکی از لباس ها، روی رنگ لباس های سفید دیگر تاثیر بگذارد،در این صورت توصیه می کنیم لباس های سفید کثیف تر را به صورت مجزا بشویید تا لباس های دیگر چرک مرد  نشود.
 
هرچند شستشوی پیراهن مردانه با ماشین لباسشویی آنقدرها بد نیست، اما توصیه می شود تا جای ممکن آن را با ماشین های خانگی نشویید.
چندین مشکل برای استفاده از ماشین لباسشویی خانگی وجود دارد، اول اینکه امکان تک شویی وجود ندارد و حداقل باید چند لباس سفید را با هم بشویید که به یک میزان چرک هم نیستند، و یقه ها بسیار چرک شده اند.
علاوه بر این، نمی توانید روی شستشوی پیراهن نظارت داشته باشید و قطعا یقه لباس هم به صورت ویژه تمیز نخواهد شد. همه این ها یعنی بهتر است برای شستشوی پیراهن سفید مردانه در خانه، شستشوی دستی را انتخاب کنید.
در خشک شوییآنلاین بخار ابتدا چرک یقه، سرآستین و زیربغل گرفته میشود و سپس لباس در ادامه فرایند خشکشویی قرار می‌گیرد.

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha
اخرین اخبار
شستن پیراهن مردانه | خشکشویی آنلاین بخار

شستن پیراهن مردانه | خشکشویی آنلاین بخار

پیراهن مردانه جزء آن دسته لباس هایی است، ...